Materiały
Eksploatacyjne
Drukarki Urządzenia
wielofunkcyjne
Komputery
i laptopy
OUTLET
Załóż konto w Emspot:
* wymagane poprawne imię
* wymagane poprawne nazwisko
* wymagany poprawny email
* hasło musi mieć co najmniej 6 znaków

Oświadczam, że akceptuję Regulaminsklepu internetowego emspot.pl (wymagane).
* zaznaczenie pola jest wymagane
Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką prywatnościinformującą o celach i sposobach przetwarzania moich danych osobowych w serwisach  internetowych Marcova, w tym w zakresie umowy kupna-sprzedaży i prowadzenia  Konta użytkownika, o którym mowa w Regulaminie Sklepu internetowego emspot.pl. (wymagane).
* zaznaczenie pola jest wymagane
Chcę otrzymywać od Marcova Biznes Sp. z o.o. informacje handlowe, oferty, informacje o wydarzeniach, programach lojalnościowych, promocjach, konkursach i loteriach, w tym informacje o ofertach innych podmiotów, ale przedstawianych przez Marcova, na podane przeze mnie dane kontaktowe:
drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej, sms-em lub mms-em na podany przeze mnie numer telefonu, przez telefon (podczas rozmowy telefonicznej) na podany przeze mnie numer telefonu.


Dlaczego warto mieć konto w emspot:
Śledź aktualny status złożonego zamówienia
Sprawdzaj poprzednie zamówienia
Skorzystaj z rabatów i promocji dostosowanych dla Ciebie
Łatwo komentuj i oceniaj produktu
Twórz listę zakupów i swoje ulubione produktu
Promowane w sklepie :
NAJLEPSZE MARKI NA EMSPOT.PL
Potrzebujesz pomocy ?
Nasi specjaliści e-comerce
chętnie odpowiedzą na wszystkie
twoje pytania.

Administratorem danych osobowych jest Marcova Biznes Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Rozwadowskiej 30, KRS 0000320905. Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym Serwisie, optymalizacji i dostosowania jego treści do Twoich indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych Marcova korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności serwisu.
Copyright ©2024 Marcova Biznes Sp. z o.o.
design: Hype™, code: CodeDeploy