Materiały
Eksploatacyjne
Drukarki Urządzenia
wielofunkcyjne
Komputery
i laptopy
OUTLET
O Nas

Sklep tworzą osoby, które od wielu lat pracują w branży materiałów eksploatacyjnych oraz druku. Duże doświadczenie, znajomość rynku w połączeniu z dużym zaangażowaniem pozwalają osiągnąć bardzo wysoki poziom obsługi klienta. Paliwem dla nas jest rosnąca satysfakcja klientów, którzy widzą, jak niemożliwe staje się faktem. 
Profesjonalna kompleksowa obsługa i zindywidualizowane autorskie rozwiązania dla firm. Potraktujemy Cię indywidualnie i obsłużymy kompleksowo. Nikt do tej pory tak nie robił.
Odpowiemy na Twoje największe i najmniejsze potrzeby. I już nigdy nie pozostaniesz SAM Z PROBLEMEM. 

Jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdego Klienta w obszarach:
- hardware,
- software,
- rozwiązań audio video,
- serwisu urządzeń drukujących,
- produkcji tonerów,
- obsługi biura,
- zarządzania drukiem.     

W 100 punktach serwisowych w całej Polsce zapewniamy bezpłatną ekspertyzę oraz kompleksowy przegląd urządzeń drukujących.
Proponujemy autorskie rozwiązania software, aby niemożliwe stało się możliwym.   

W naszej ofercie znajdują się oryginalne materiały eksploatacyjne: tusze, tonery, bębny oraz urządzenia drukujące najpopularniejszych marek.
Jakość produktów zdecydowanie przekłada się na zadowolenie klientów. Współpracujemy z największymi producentami na rynku, wspólnie tworząc przestrzeń do rozwoju. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszą Obsługą Klienta.

Promowane w sklepie :
NAJLEPSZE MARKI NA EMSPOT.PL
Potrzebujesz pomocy ?
Nasi specjaliści e-comerce
chętnie odpowiedzą na wszystkie
twoje pytania.

Administratorem danych osobowych jest Marcova Biznes Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Rozwadowskiej 30, KRS 0000320905. Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym Serwisie, optymalizacji i dostosowania jego treści do Twoich indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych Marcova korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności serwisu.
Copyright ©2024 Marcova Biznes Sp. z o.o.
design: Hype™, code: CodeDeploy